Vánoční závod

Z důvodu zhoršení pandemické situace se závod ruší.


Členská schůzeVzhledem k pandemické situaci nemohla letos proběhnout členská schůze. Z tohoto důvodu žádáme členy o uhrazení členských příspěvků na další rok, nejpozději do 31.12. 2020. Výše členství zůstává beze změny 1.000,- Kc. Platba je možná na cvičišti hotově, případě na účet: 225 737 492 / 0300, do poznámky zadejte své příjmení.


Vítáme vás

Kynologický klub Hluboká nad Vltavou Falco vznikl v roce 1993 a jeho hlavní náplní je výcvik psů zaměřený na sportovní kynologii. Pořádáme různé kynologické akce, svody, bonitace, zkoušky z výkonu podle různých zkušebních řádů, letní výcvikové tábory, ale především se snažíme pomoci majitelům zvládnout jejich čtyřnohé miláčky. Výcvik vedou zkušení instruktoři a figuranti.

 

Radek

Najdete nás v Hluboké nad Vltavou - Zámostí pod "pilou" na pravém břehu řeky Vltavy. Výcvik poslušností a obran probíhá na udržovaném cvičišti, stopy se nacvičují v přilehlém okolí. Členové mají k dispozici klubovnu a odkládací kotce. V současné době má klub okolo 30-ti členů, kteří cvičí s různými plemeny psů. Nejvíce jsou zastoupena čistě pracovní plemena jako němečtí ovčáci, boxeři, belgičtí ovčáci, border kolie, retrievři, a jiná pracovní plemena - nejlépe s průkazem původu.